Росія піде на поступки щодо Донбасу, – експерт

0
140

Росія може з часом погодитися на введення миротворців Організації Об’єднаних Націй на Донбас.

Про це заявив заступник міністра окупованих територій Юрій Гримчак

“Гріх так говорити, але фактично у нас зараз неактивна фаза бойових дій. Немає наступів, серйозних боїв тощо. Головне, щоб місія стала на кордоні з РФ. Поки Росія категорично від цього відмовляється. Але, мені здається, це один з варіантів , який прийме Росія, щоб зберегти обличчя “, – зазначив Гримчак, пише Обозреватель.

Як відомо, раніше Гримчак повідомив, що Росія підходить до ситуації, коли продовжувати утримувати анклав окремих районів Донецької та Луганської області вона просто не може фінансово і економічно.

“Особисто мені здається, що вони це рішення — піти з Донбасу вже прийняли. Тому що за останні декілька місяців кількість загиблих людей, які починали “руську весну” на Донбасі, дуже зросла. Я думаю, що їх зачищають, тому що це знищення можливого спротиву рішенню Росії піти звідти. І якщо Росія піде, то де гарантія, шо ці так звані “командири” не підуть, наприклад, на Ростов-на-Дону на тих самих танках, адже це місто ще не грабоване? Не забуваємо, що вони відчувають підтримку з боку населення самої Росії. Адже подивіться — сьогодні знищують тих людей, які мають медійну розкрученість в Росії”, – повідомив він.

Гримчак також наголосив, що В Росії сподіваються, що тут відбудеться щось на кшталт Майдану, що дасть їм час виграти.

“Мені здається, що все це робиться, щоб відхід Росії відбувався якнайбільше на її умовах, щоб показати своєму населенню перемогу. Тому буксування “мінська” відбувається тому, що вони чекають на послаблення позицій України. Адже останнім часом повскривалися свідомі і несвідомі “консерви” — стільки заяв проти нинішньої влади я ніколи не чув. Тому, можливо, в Росії сподіваються, що тут відбудеться щось на кшталт Майдану, що дасть їм час виграти”, – підкреслив Гримчак.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ