У Житомирі охоронці Саакашвілі не пускали активістів на Антикорупційний форум

0
39

У Житомир Саакашвілі приїхав на трьох автобусах з дорогою технікою та охороною. Всіх бажаючих у зал не пустили. У холі де проводилась зустріч сталася сутичка між охороною та житомирянами. Активісти викликали поліцію та скаржились, що Антикорупційний форум являється трибуною для критики влади губернаторм Сааакашвілі.

На Антикорупційному форумі зібралися колишні регіонали, комуністи, члени партії Порошенка та активісти. Зустріч з лідером Руху за очищення Міхеілом Саакашвілі пройшла в Інституті медсестринства.

Голову Одеської ОДА супроводжували декілька автобусів, які привезли його оточення та техпідтримку. «Не поганий розмах у колишнього грузина», – перешіптуються між собою два молодих хлопця. «Можна тільки уявити скільки він буде викидати грошей на виборах».

У актовому залі форуму всім бажаючим побачити колишнього президента-вигнанця місця не вистачає. З холу чути крити жінок: «Нас не пускають на форум! Демальянсівці б’ють людей». Жінки викликають міліцію погрожуючи організаторам якнайжорсткіше покарати винних у конфлікті.

На питання журналістів: чи дійсно Антикорупційний форум є інструментом для знайдення шляхів подолання корупції, а не політичним проектом для Саакашвілі, прямої відповіді так і не отримали.

2(1134)

Саакашвілі емоційно почав свою доповідь звинувачуючи владу у бездіяльності. Про те, що він сам є представником президента Порошенка він намагався не згадувати.

З учасників форуму складається враження, створення нової політичної партії з відбором людей з колишніх політичних сил, регіоналів, колишніх чиновників та діючих депутатів, які хочуть врятувати себе на майбутніх виборах.
Лідер «Демократичного Альянсу» Василь Гацько це спростовує. Він переконує, що форуми відкриті, публічні і ніхто не перевіряє, хто на них ходить і тому важко сказати.

Про реальні кроки та досягнення у боротьбі з корупцією оточення Саакашвілі не говорить. Конкретних прізвищ корупціонерів також на форумі не називали. Сам Саакашвілі обмежувався загальними фразами: «прокуроры-латифундисты», «силовики на орехах» «Люди Авакова».

3(933)

У багатьох місцевих журналістів та активістів склалося враження, що добре профінансований форум більше нагадує театр, а не реальний механізм для формування дієвої команди для подолання корупції.

На форумі також чекали Сергія Лещенка і Руслани Лижичко. З невідомих причин вони не приїхали у Житомир, поговорити про корупцію в Україні.

Після проведення форуму Саакашвілі поїхав вечеряти з колишньою командою партії Порошенка.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ