Волонтера штабу Навального заарештували за пропагандистське відео “Я російський окупант”

0
13

Відео називали чи не найбільш виразним взірцем проросійської пропаганди.

У російській Тулі волонтера штабу політика Олексія Навального Івана Полукарова затримали на сім діб за публікацію відео “Здравствуйте! Я Google почав перекладати “росіяни” з української на російську як “окупанти” Google почав перекладати “росіяни” з української на російську як “окупанти” русский оккупант”.

Як повідомляє ОВД-Інфо, активіста затримали на робочому місці 8 червня та відвезли до спецприймальника. Його обвинувачують у демонстрації нацистської символіки, що є в одному з фрагментів відео. Проте матеріалів справи ані затриманий, ані його захисники отримати не можуть.

Зазначимо, що це відео вийшло у лютому 2015 року. Текст до нього писав російський письменник Олексій Іванов, а сам ролик монтував начебто один з користувачів соцмережі “ВКонтакте”. Тоді це відео на просторах Рунету називали чи не найбільш виразним взірцем проросійської пропаганди, яке “висміює західні цінності”.

Волонтера затримували за публікації у соцмережі і раніше – 26 березня поточного року Полукаров відсидів п’ять діб за публікацію, зроблену у 2014-му.

Нагадаємо, напередодні Ажіотаж навколо нової соцмережі Nimses та тролінг над інтерв’ю Собчак із Навальним. Тренди Мережі Ажіотаж навколо нової соцмережі Nimses та тролінг над інтерв’ю Собчак із Навальним. Тренди Мережі інтерв’ю російьского політика Олексія Навального ведучій каналу “Дождь” Ксенії Собчак стало об’єктом жартів через конфузні діалоги між учасниками бесіди.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ